تبلیغات
ترنس - تاریخچه ترنس
 
ترنس
موسیقیه سالم
صفحه نخست                 تماس با مدیر                    پست الکترونیک                   RSS                  ATOM
نظرات ()
نوشته شده توسط sajjad rahmaty در تاریخ جمعه 11 شهریور 1390

میتوان تاریخچه و اغاز موزیک ترنس را از میان ریشه های مذهبی سر چشمه گرفته ازکشورهای مذهبی و روحانی که یاد اور مکتب هایی چون بودا...برهما و شامانیسم(مکتبی در اسیای میانه که معتقد به جادوگری میباشد).دانست...با این ذهنیت خیلی حایز اهمیت است که موزیک ترنس ممکن است سراغازی چند صد ساله یا هزار ساله داشته باشد و این مکاتب نقش موثری در بوجود اوردن ان داشته باشند...

موزیک ترنس معاصر و کنونی به هر حال در اوایل سال 1990 میلادی در اروپا و کشور المان پایه گذاری شد. البته می توان گفت که سبک هایی چون(گوا و سایچدلیک) ترنس به مراتب قدیمی تر هستند.و در هندوستان و اسراییل پایه گذاری شده اند(نا گفته نماند این سبک های ذکر شده دارای ریشه قدیمی تری هستند و این دو سبک هم در سال 1990 رسما پایه گذاری شده اند).
یکنواختی طبیعت موزیک ترنس های ساخته شده در اوایل کارو عدم وجود هیجان انچنانی در کلوب هایی که این موزیک ها را پخش می کردند..انها را به فکر ایجاد یک استیل جدید از موزیک ترنس نمود.چون هنوز ترنس به تنهایی نمی توانست حرفی برای گفتن داشته باشد.مدتی بعد موزیک تکنو و هاوس و ترنس اولیه به نوعی با هم ادغام شدند.با کمک موزیک تکنودر یک سری گامها و میزان سرعت ها (تمپو) و همچنین ساختارهای ریتمیکی و همچنین ملودیهای بیشتر و دلنشین تری نیز از موزیک هاوس پرطرفدار کلوبهای اروپایی ان زمان به موزیک ترنس اولیه اضافه شد تا انرا زیباتر کند.

با اینکه ملودی های موزیک ترنس به نوعی با ملودی های هاوس اروپایی تفاوت داشت.اما احساسی و هیجان انگیز بودند .ولی ترنس اولیه هنوز نمی توانست به قدرت و زیبایی هاوس ملودی بسازد.چون این موزیک ترنس اولیه که از ترکیب انها به وجود امده بود...به نوعی دچار عدم تفکیک در بخشهایی از اهنگ و در ترکیب ملودی و بیت(ضرب و کوبش) دچار مشکل شده بود. چون در موزیک تکنو سعی در نشان دادن بیشتر بیتها در اهنگ داشت و موزیک هاوس در نشان دادن بیشتر ملودیها اهمیت میداد...ولی موزیک ترنس سعی در نشان دادن هر دوی انها به میزان یکسان در اهنگ را داشت به گونه ای که هیچکدام دچار افت نشود. پس اولین ترنسرها خودشان شروع به باز سازی موزیک ترنس کردند سعی در ایجاد یک سبک کاملا متفاوت و جدید نمودند.

انها تصمیم گرفتند که تنظیماتی اساسی بر روی ملودی ها و بیت ها(ضرب و کوبش) بوجود بیاورند که هم با ملودی های موزیک هاوس تفاوت داشته باشد و نحوه قرار گرفتن ان نیز در اهنگ متفاوت باشد(بطور مثال:ضرب و کوبش اصلی اهنگ بعد از یک ملودی شفاف و دلنشین اغاز شود و یا به اتمام برسد) و همچنین ایجاد بیت هایی متفاوت با موزیک تکنوکه نسبت به ان قوی تر و شدیدتر باشد....این تلاشها نیتجه خود را نشان داد و ترنس به سرعت دراروپا پخش شد و به شهرت رسید. و سبک ترنس توجه بسیاری از دی جی ها را بخود جلب کرد که موزیک های خود را در این سبک بسازند.

موزیک ترنس گوناگون تر و تجاری تر شد....در اواسط دهه 1990 موزیک ترنس به قدری محبوب و تجاری شد که جز بهترین موزیک های رقص شناخته شد.به طوری که ملودی هایش عمیق تر و شفاف تر از موزیک هاوس بود.درام و باس های تسکین دهنده وارامش بخش..و همچنین بیت های اهنگ ها با شدت تر و قوی تر از موزیک تکنوبود.
نا گفته نماند که در اغاز کار موزیک ترنس چون به نوعی هنوز شباهت کمی به موزیک پروگرسیو هاوس(پروگرسیو به معنای پیشرفته می باشد) را داشت بنابر این ترنس برای جلو گیری از ادغام سبک محبوب خود با ان... سبک پروگرسیو ترنس را پایه گذاری نمود . توسط افرادی چون : پاول وان دیک (ایشان را میتوان بنیانگذار موزیک ترنس و پروگرسیو ترنس نامید)...برایان ترنسیو (بی تی)...فری کارستن (ارت اف ترنس) به عنوان طلایه داران و جلوداران و همچنین به عنوان تهیه کنندگان و میکس کنندگان این سبک بودند. افرادی که با خودشان احساس و ملودی های واقعا دلنشین، احساسات حماسی و....را در موزیکشان بکار می بردند.
در ضمن دیجی هایی چون: اکن فولد...ساشا... و جان دیگ وید به عنوان قهرمانان موزیک در کلوبها و باشگاه های رقص و همچنین اجرا کننده بهترین ریمیکس ها بودند.

تا اواخر دهه 1990 ترنس از لحاظ تجاری بسیار بزرگ و گسترده شده بود. در سال 1996 انگلستان به عنوان مرکز پدیده جدید ترنس یا همان پروگرسیو ترنس یا ترنس پیشرفته شناخته شد و موزیک ترنس به جایگاه بالایی در کلوپ های انجا رسید و حتی در جزیره (lbiza) که جزیره ای بود که اکثر دی جی ها کارهای خود را در انجا به نمایش می گذاشتند. دی جی هایی چون: پاول اوکنفولد (paul oakenfold)...ساشا (sasha) و جان دیگوید (john digweed) با اهنگ های خود نظر خیلی از جمعیت های کلوپ ها را بخود جلب کردند. اهنگهای انها زیبا و دلنشین بود واز صدای خواننده (اکثرا زن) در اهنگ هایشان دیده می شد و این همان چیزی بود که الان با نام (Euro trance) کاملا جای خود را در ترنس موزیک پیدا کرده است.

موزیک های ان زمان شامل ملودی و تم های حماسی و تا حدودی تاریخی که با ریمیکس ها و اضافه شدن ریتم و تفکیک های زیبا به اهنگ بود. در ان زمان دی جی های مشهوری که به این سبک اهنگ می ساختند می توان: رابرت مایلز (robert miles)...ساش (sash) و تیبی (TB) را نام برد.
این اهنگها احساس خاصی ایجاد می کرد و به شنوندگان انرزی میداد و باعث به هبجان امدن انها می شد. در همان موقع ها امریکاییها و اهالی کشور های اروپای شرقی نیز در بازار های موزیکشان، ترنس موزیک جز پر طرفدار ترین و جذاب ترین اهنگها بود.
در همان زمان در حالی که کشور اسراییل و سوئد در حال اهنگسازی درسبک خودشان بودند انگلستان و کانادا در ان زمان در حال گسترش و پخش سبک هارد ترنس (Hard Trance) بودند که سبک جدیدی از ترنس موزیک محسوب می شد که شامل ترکیب سبک ترنس ان زمان بود با سبک هارد هاوس (Hard House).
به مرور زمان که سبک های ترنس گسترش یافت و ترنس فراگیر و فراگیر تر می شد و این از جهاتی خوب بود و از جهاتی بد، موزیک ترنس در برخی مواقع قربانی محبوبیت خود می شد و افراد و دی جی های گمنام زیادی بودند که از خود سبک های بی محتوا و بی مفهومی را ابداع می کردند و موزیک ها و سبک خود را جدید مطرح کرده و انرا زیر مجموعه رسمی موزیک ترنس عنوان می کردند. به طوری که تا مدتها دی جی های زیادی بودند که اهنگهای خود را بیرون می دادند و انرا سبک جدید موزیک ترنس می دانسته و این افراد نه تنها در پیشرفت موزیک ترنس نقشی نداشتند بلکه با اینکار باعث می شدند که محبوبیت ترنس از بین برود وموزیک ترنسی که دی جی های بزرگی می ساختند هم به نوعی هم ردیف کار انها شود. به هر حال برای خیلی از طرفداران و دی جی های واقعی ترنس در اواسط دهه 90 این یک اولتیماتم بود که انان ناچار به انجام دو کار بودند: یا اینکه ترنس موزیک بطور کامل با موزیک هاوس (House) ترکیب شود....یا اینکه بطور کاملا مجزا و بدون امیخته شدن با سبک دیگری کار خود را ادامه دهد...
البته این کار کمی کار هارد ترنس و پروگرسیو ترنس را مشکل کرد. چون از ترکیب سبک هارد هاوس (Hrad House) و پروگرسیو هاوس (Prigrassive House) ایجاد شده بودند و بخش اصلی انها به وجود می امد و جدایی انها از هم تقریبا غیر ممکن بود. ولی در مورد سبک هایی چون (Psychedelic) و(Goa) ترنس هیچ مشکلی به وجود نمی امد زیرا سبکهایی کاملا مستقل بوده و هیچ وابستگی و تقلیدی از موزیک هاوس را با خود به همراه نداشتند و اینکه از صدای خواننده (Vocal) در اهنگها استفاده نمی شد و تم اهنگها و افکتها و حتی ملودی ها به قدری در این دو سبک فراگیر بودند که اصلا نیازی به (Vocal) را باقی نمی گذاشت (من به شخصه فقط و فقط این دو سبک را می توانم موزیک ترنس بنامم و موزیکی که کاملا مستقل و استثنایی عمل می کند) این دو سبک را می توان کاملا جدا از بقیه سبک های موزیک ترنس محسوب کرد .
به هر حال سبک های ترنس هر کدام به طور مستقل و کاملا از هم جدا شروع به کار نمودند...سبک (Prograssive) و(Hard) در اروپا و انگلستان گسترش یافت و سبک (Psy) و (Goa) هم در اسراییل گسترش یافت و کشور سوئد هم چون به موفقیت انچنانی دست نیافت انرا رها کرد. و اسراییل به عنوان طلایه دار و بنیانگذار این سبک به کار خود ادامه داد..در پایان نیز نا گفته نماند که سبک های موزیک ترنسی که تاکنون در جهان به طور رسمی به ثبت رسیده 5 سبک می باشد:

1psychedelic trance
2.Goa trance
3.prograssive trance
4.Hard trance
5.Ambient trance

مطلب دیگر اینکه سبک هایی چون (Euro Trance) و(Isra Trance) و(Psycho Trance) هم وجود دارند و اینها هم به نوعی ممکن است سبک محسوب شوند ولی نه سبک مستقل.بلکه سبک الحاقی....به طور مثال سبک (Euro Trance) اهنگهایش یا از ترکیب دو سبک (Hard) و(Prograssive) و یا به طور مستقل از هر کدام از این دوسبک می باشد و همان گونه که هنوز هم دیده می شود پروگرسیو ترنس و هارد ترنس هنوز نتوانسته اند از هاوس جدا شوند ولی موزیک هایشان دلنشین و زیباست.

سبکهای(Isra Trance) و(Psycho Trance) که اهنگهایشان از ترکیب یا مستقلا از دو سبک(Psychedelic) و(Goa) به وجود امده.نکته اینکه (Isra Trance) که همان ترنس(Psy/Goa) کشور اسرائیل است و نکته دیگر در باره (Psycho Trance) که به معنای ترنس روانی می باشد واختصارا به دو سبک گوا ترنس یا موزیکی که سر رشته ازموزیک محلی و مذهبی جزیره گوا در هند و تم های مکتب بودا و برهما دارد وسبک سایچدلیک ترنس یا ترنس توهم زا به دلیل افکت های پیچیده وتاثیر گذارش اطلاق می شود... ولی در حال حاضر همگان (Psycho Trance) را (Psy/Goa) می نامند و اینگونه می شناسند .

شاید دی جی هایی در سبک(Psy/Goa) ترنس در هلند.المان و دیگر نقاط اروپا باشند وموزیکهای هیجان انگیزی هم بسازند ولی اسراییل هنوز حرف اصلی را در این سبک میزند و خواهد زد همان گونه ملودی کارهای بزرگی چون(Yahel Sherman) و(Avi Shwarts) و....و همچنین افکت کارانی چون گروه(Infected Mushroom) را در راس بهترین ها دارد و کشوری است به طور کامل و حرفه ای در این دو سبک فعالیت می کند...

به هر حال چیزی که حائز اهمیت بوده این است که موزیک ترنس سبک جدیدی از موزیک رقص در کلوپ ها ودیسکوها را به جهانیان شناساند. و این چیزی است که موزیک ترنس همیشه به آن افتخار می کند و دوست دارد همگان را از هیجان موزیک خود بهره مند کند

------------------------------------

شاخه های گوناگون موسیقی ترنس Trance


این هم شاخه های گوناگون موسیقی Trance همراه با ذکر نام هنرمندان سبک:
Acid Trance
Artists: Hardfloor, Art of Trance, Union Jack, Eternal Basement, Emmanuel Top, Solar Quest, Kai Tracid

Anthem Trance/Uplifting Trance

Artists: Vincent de Moor, Ronski Speed, Tiësto, System F, Pulser, 4 Strings, Ayla, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond, ATB, Neo & Farina, Blank & Jones, Marco V, Matt Darey, Filo & Peri, Digital United, Sean Tyas, Julian Cumberworth, Svenson & Gielen, EX-PLOSION, Darude

Buchiage Trance

Artists: Maeken Trance Project, Arpeggio

Classic Trance

Artists: Cygnus X, Dance 2 Trance, Jam & Spoon, Sven Väth, Oliver Lieb, Cosmic Baby

Euro-Trance

Artists: Jan Wayne, Nemystic, Rob Mayth, Milk Inc., Special D, Starsplash, Mark'Oh, Pulsedriver, Cascada, Verano, DJ Manian, Alex Megane, Marco Juliano, Rocco, Rob Mayth

Electro trance
Artists: Ferry Corsten, Elevation, Marcel Woods, Gabriel & Dresden

Goa Trance
Artists: Yahel Sherman, The Infinity Project, Transwave, Man With No Name, Astral Projection, Juno Reactor, MFG

Hard Trance

Artists: Andrea Montorsi, A*S*Y*S, Derb, Hennes & Cold, Kai Tracid, Legend B, Nostrum, Gary D, Genetic Line, Trance Generators, Flutlicht, Mat Silver & Tony Burt, Jones & Stephenson, Yves Deruyter, Cosmic Gate, S.H.O.K.K., Mauro Picotto, Warmduscher, Sunburst, Scot Project

Ibiza Trance/Chill Trance/Ambient Trance/Balearic house

Artists: Chicane, Solarstone, Chiller Twist, York, Miro, Salt Tank, Imagination, Gouryella

Pizzicato Trance
Artists: Faithless, Sash!, DJ Quicksilver, Brainbug, Future Breeze

Progressive Trance

Artists: BT, Humate, Sasha, John Digweed, Sander Kleinenberg, Slacker, Breeder, Narcotik, Markus Schulz

Psychedelic Trance
Artists: Infected Mushroom, GMS, Skazi, Hallucinogen, Electrypnose, Astrix, Yahel

Vocal Trance/Epic Trance

Artists: 4 Strings, Lange, Ian Van Dahl, Above & Beyond, Fragma, Lost Witness, Armin van Buuren, Oceanlab, Chicane, Lasgo


------------------------------------

با شکوه ترین آهنگ ترنس Trance


معرفی با شکوه ترین آهنگ ترنس
یعنی ((Adagio For String ))

برمیگردیم به سال 1936 . سالی که Samuel Barber موسیقیدان بزرگ آمریکایی اثر رویایی خود یعنی Adagi For string را به معرض نمایش گذاشت .سالها بود که این قطعه باشکوه کلاسیک به فراموشی سپرده شده بود !

سال 2000 Wiliam Orbit موسیقیدان بزرگ انگلستانی که به خاطر ساختن
موسیقی Ray Of light برای Madona جایزه Grammy رو از آن خودش کرد . یک Single جدید به بازار عرضه کرد . این اثر Barbers Adagio for Strings نام داشت .


Wiliam Orbit این قطعه کلاسیک را بازسازی کرد و به ان حال و هوای مدرن بخشید .

در همان سال Ferry Corsten آهنگساز و Dj بزرگ هلندی اثر Wiliam orbit را رمیکس کرد و با استقبال زیادی رو برو شد .
در همان سال ATB آهنگساز برجسته آلمانی این اهنگ را رمیکس کرد ! رمیکس ATB فوق العاده بود . واقعا زیبا بود ATB شنوندگان این آهنگ را جادو میکرد .

بالاخره در سال 2004 Dj اسطوره سیاره ترنس یعنی Dj Tiesto باره دیگر این قطعه باشکوه را بازسازی کرد .یک اثر فوق العاده . یک نوستالوژی فراموش ناشدنی از سلطان دنیای ترنس . بدون شک کسانی که اولین بار این آهنگ را در کنسرت زیبای شهر آرنهم در Gelerdom دیدند . این اثر را هرگز فراموش نخواهند کرد .
انبوهی از موسیقیدانان و Dj ها در سراسر دنیا این آهنگ را بازسازی و رمیکس کردند .
اما فقط اثر Tiesto بود که در خاطره ها ماندگار ماند .

جالب بدونید نت های این قطعه در موزیک متن فیلم های
("Platoon," "The Elephant Man," "El Norte," "Lorenzo's Oil") مورد استفاده قرار گرفته .

منبع
پاسخ با نقل قول
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید
بنر تبلیغاتی شما با سایز 468*60 در این مکان و با تکرار هر 10 پست همچنین زیر نامه های خصوصی کاربران قرار خواهد گرفت
  #2  
قدیمی 05-31-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای
 

نوشته ها : 10,308
محل سکونت : تهران

9 سپاس در 9 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض

ترنس Trance

ترنس Trance

در دنیای موسیقی امروز اصطلاح ترنس (Trance) شامل محدوده وسیعی از موسیقی می شود.

در قسمتی از این طیف به کارهای مطرح و فوق العاده تیستو (Tiesto) , آرمین فان بیورن (Armin Van Buuren) , پاول فان دیک (Paul Van Dyk) باید اشاره کنیم . که در بین طرفداران موسیقی ترنس این 3 را در راس قله این سبک موسیقی میدانند .
در قسمتی دیگر از این طیف همانند کارهای یان ون دال (Ian Van Dahl) یا حتی ATB شاهد موسیقی ای هستیم که بیشتر شبیه به موسیقی رقص مردمی (Pop Dance) است و شما می توانید آنها را در منزل، اتومبیل یا هنگام پیاده روی با دستگاه پخش موسیقی خود گوش کنید و احساس کنید که دقیقا" در یک مهمانی بزرگ هستید.

در قسمت دیگر از طیف موسیقی ترنس به افرادی مانند ساشا و ویلیام اربیت (Sasha & William Orbit) بر میخوریم که موسیقی الکترونیک مردمی را به سمت موسیقی ترنس سوق داده اند.


ترنس در اوایل دهه 90 از انواع موسیقی تکنو (Techno) و رقص (Dance) منشعب شد. در این سبک از موسیقی شما تکرار ریتم و ملودی را بوضوح احساس می کنید و شاید تنها چیزی که بصورت متناوب عوض می شود سازهای یا گونه های صوتی ای است که ملودی و ریتم را اجرا می کنند.

انجام این کار امروزه با وجود سینتی سایزر ها بسیار ساده است. کافی است با قرار دادن فــیلـتر روی صدا و تغییر پارامترهای
فــیلـتر مانند فرکانس قطع (Cut Off) کیفیت صدا را تغییر دهیم، بازی با فرکانس قطع فــیلـتر باعث می شود شما رنگ صدا را در طیف وسیعی از حالت شفاف و تیز تا حالت مات، کند و کشیده تغییر دهید

موسیقی ترنس در حال حاضر جزء انواع پر طرفدار موسیقی های الکترونیکی می باشد و باید اذعان کرد که پایه و اساس آن سکانسر (Sequencer)، سینتی سایزر (Synthesizer) و افکت های الکترونیکی است.

پر استفاده ترین دستگاهی که برای ساخت این نوع از موسیقی بکار می رود خانواده دستگاه های رولند TR-808 ، TR-909 و سری های TB-303 است.

باوجود آنکه حدود 20 سال از عمر این دستگاه های الکترونیکی می گذرد اما صدای زیبای بیس و درام آنها از جذابترین صداها برای این سبک موسیقی است.
استفاده از دستگاه های رولند آنقدر در این سبک از موسیقی رایج شده است که بسیاری آنها را ستون فقرات این نوع از موسیقی می دانند.
ناگفته نماند که ممکن است در تهیه این نوع از موسیقی از سایر سینتی سایزها هم استفاده شود که در این حالت اغلب بعنوان Lead یا برای ایجاد تنوع به هنگام میکس بکار می روند.


علاوه بر پر انرژی بودن، محبوبیت موسیقی ترنس نزد مردم را می توان مدیون دی-جی (DJ) هایی مانند تیستو (Tiesto) و آرمین فان بورن (Armin Van Buuren) ، ساشا ، پاول ون دایک (Paul Van Dyk) و پاول اوکنفولد (Paul Okenfold) دانست. آنها توانستند با ترکیب موسیقی تاریک تکنو و صداهای موسیقی الکترونیک رقص اروپایی به این سبک از موسیقی دست پیدا کنند.

اواخر دهه 90 موسیقی ترنس پیچیده تر شد و هنرمندانی چون BT توانستند با استفاده از سیستم های کامپیوتری و نمونه های صدا (Samples) و حتی ارکسترهای بزرگ آکوستیک روح و احساسات بیشتری را در این موسیقی القاء کنند.

هم اکنون بنظر می رسد که موسیقی ترنس با عبور از هزاره دوم بالغ شده و مسیر اصلی خود را پیدا کرده است. دامنه استفاده از موسیقی ترنس امروزه به آسیا و خاور میانه نیز گسترش پیدا کرده است و در اثر ترکیب با سازها و ریتم های محلی گونه های زیبایی از این موسیقی بوجود آمده است.

در حال حاضر آلمان، هلند و انگلیس از جمله کشورهایی هستند که موسیقی ترنس در آنها بسیار فراگیر می باشد.


از دیگر مواردی که راجع به این موسیقی باید به آنها اشاره کرد آنکه :
- تمپوی موسیقی معمولا" بین 125 تا 150 است.
- برای بالا بردن تاثیر موسیقی روی انسان، اجرای آن معمولا" توام با افکت های نوری است.
- مدت زمان اجرای کنسرت های ترنس می تواند از 2 ساعت تا حتی 3 روز به درازا بینجامد.

موسیقی ترنس یک شروع امیدوارکننده در اوایل دهه 90 در اروپا بود و در حال حاضر یکی از امیدوارکننده ترین و تأثیرگذارترین سبک های موسیقی است. خود ترنس هدف وسیعی داشته است. ترنس سرزمین های زیادی را با فضای زیادی اشغال می کند و تأثیر عمیقش را در آنسوی مرزها اعمال می کند، به طوری که کاملاً مبهم به نظر می رسد. در حال حاظر بسیاری از گروه ها و هنرمندان محبوب و عنوان های اصلی موسیقی در حال شروع آمیختن صدای ترنس در آثارشان هستند. در آغاز ترنس به صورت تجارتی نبود اما امروزه ترنس به سوی تبلیغاتی شدن در کانال های تلویزیونی مانند Viva و MTV و ... می رود. ترنس با کمک DJ ها و Producer های مستعد، Label های موسیقی ترنس و کمپانی های ضبط در حال هرچه بیشتر مورد پسند شدن است. ستاره های Pop وRock هم در حال همکاری با Producer های ترنس هستند. یک مثال عالی در این مورد آلبوم نیمه ترنس Maddona به نام Ray Of Life در سال 1998 است که تقریباً نیمی از Track های این آلبوم، آشکارا ترنس می باشد.


تصویری از یک کنسرت ترنس با هنرمندی Tiestoمشخصات Trance

به عنوان ابهام آمیز ترین سبک موسیقی Dance شاید ترنس را به عنوان یک سبک Melodic و کم و بیش آزاد موسیقی و استنتاج شده از House بتوان معرفی کرد. با این که تعریف صریح و روشنی برای ترنس وجود ندارد، آهنگ های این سبک معمولاً با در دسترس بودن و داشتن خصوصیات Anthemic، Epic، Rifting و Psychedelic مشخص می شوند. به عنوان یک نقطه شروع، یک Track ترنس اساسی شامل یک ملودی منحصر به فرد که بر روی یک لاین Bass قرار دارد، یک پشت زمینه Drum (که اغلب شامل Snare ها و Kick ها برای وجه بخشیدن به لحظات مهم می شود)، و شاید یک یا دو صدای صوتی برای تأمین بافت و بالابردن کیفیت ریتم، می شود.

بهترین تعریف برای موسیقی ترنس، موسیقی Dance مبتنی بر Anthem ها و Rift ها که میتواند پر انرژی تر هم باشد. مشابه با موسیقی Classical Organ یک Track ترنس اغلب شامل Chord های Minor و Major برای ایجاد صدای حماسی(Epic) است. بیشتر آهنگ های ترنس مبنی بر Beat های 4/4 ساخته می شوند و همچنین اکثر آهنگ های ترنس رو به تعالی می روند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 19 مهر 1397 09:56 ب.ظ

Fine tips. Thanks!
levitra prices buy generic levitra buy 10 mg levitra levitra 10 mg prezzo levitra 20 mg bayer prezzo vardenafil 20mg buy levitra generic levitra levitra 20mg vardenafil
سه شنبه 10 مهر 1397 12:32 ب.ظ

Terrific material. Appreciate it.
cialis online napol cialis rezeptfrei click here to buy cialis cialis cipla best buy cialis tablets australia click here take cialis free cialis cialis 100mg suppliers cialis usa cost we recommend cialis info
شنبه 31 شهریور 1397 09:25 ب.ظ

You stated that effectively!
online pharmacies of canada canadian pharcharmy online north west pharmacy canada canadian medications canadian pharmacies online prescriptions pharmacy canada best aarp recommended canadian online pharmacies canada medication cost drugstore online canada canada medication list
پنجشنبه 15 شهریور 1397 08:58 ق.ظ

Appreciate it. Numerous knowledge.

enter site natural cialis cialis coupons printable il cialis quanto costa order generic cialis online cialis lowest price look here cialis cheap canada cialis lowest price buying brand cialis online cialis super acti cialis pills
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:53 ق.ظ

Thanks a lot, A good amount of data!

canada online pharmacies surrey canada online pharmacies legitimate best canadian mail order pharmacies canadianpharmacy canadian viagra canadian pharmacies that ship to us canadian pharmaceuticals online order canadian prescriptions online trusted pharmacy canada drugs for sale on internet
سه شنبه 13 شهریور 1397 06:55 ق.ظ

Many thanks. Numerous facts!

how to purchase viagra buy real viagra online buy cheap viagra online with prescription viagra price buy pharmaceutical viagra viagra online no prescriptions best site to buy viagra buy real viagra cheap buy viagra online uk cheap where can i buy the cheapest viagra
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:05 ب.ظ

You actually stated that effectively.
free generic cialis brand cialis nl cialis generisches kanada i recommend cialis generico pastillas cialis y alcoho buy cialis online nz online prescriptions cialis calis achat cialis en suisse cialis for sale
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:17 ق.ظ

Superb postings, Cheers!
online prescriptions cialis low cost cialis 20mg cialis pills in singapore tarif cialis france tadalafil 10 mg cialis generic cialis preise schweiz trusted tabled cialis softabs wow cialis 20 cialis for sale
یکشنبه 11 شهریور 1397 03:01 ب.ظ

You said that terrifically!
cialis 20 mg cost chinese cialis 50 mg cipla cialis online cialis rckenschmerzen cialis reviews side effects for cialis generic cialis 20mg tablets we choice cialis pfizer india canadian cialis venta de cialis canada
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:41 ق.ظ

Whoa quite a lot of valuable tips.
online pharmacy viagra get a viagra prescription buy real viagra online usa viagra pharmacy viagra buy original viagra get viagra prescription ordering viagra where can i get viagra prescription buy viagra pay with paypal viagra online buy
دوشنبه 22 مرداد 1397 07:19 ب.ظ

Seriously a good deal of good information!
prix de cialis we choice free trial of cialis click now cialis from canada generic cialis levitra safe dosage for cialis generic cialis cialis dosage recommendations the best site cialis tablets import cialis cialis with 2 days delivery
دوشنبه 7 خرداد 1397 06:19 ق.ظ

You said that very well!
comprar cialis 10 espa241a generico cialis mexico cialis sale online india cialis 100mg cost buy online cialis 5mg cialis kaufen wo cialis generico en mexico online cialis cialis price in bangalore cialis e hiv
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 06:59 ق.ظ

Amazing loads of fantastic info!
cialis dose 30mg prices on cialis 10 mg look here cialis cheap canada tadalafil 20mg cialis herbs acquisto online cialis achat cialis en itali generic cialis at walmart free generic cialis cialis official site
جمعه 7 اردیبهشت 1397 09:32 ب.ظ

Whoa plenty of valuable data!
we choice cialis uk cialis baratos compran uk how much does a cialis cost 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis efficacit cialis diario compra female cialis no prescription cialis manufacturer coupon cialis therapie tadalafil 20mg
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 10:57 ق.ظ

With thanks, I appreciate it!
where can i buy viagra from sildenafil buy online uk buy viagra using paypal buy viagra cheap viagra price uk get viagra buy viagra online without prescription with overnight delivery cheap online viagra buy viagra mexico buy viagra safely
شنبه 18 فروردین 1397 03:08 ق.ظ

Nicely put. Many thanks.
cialis pills cilas cialis tadalafil buy cialis tadalafil can i take cialis and ecstasy preis cialis 20mg schweiz tadalafil tablets side effects for cialis tarif cialis france
شنبه 4 فروردین 1397 01:33 ق.ظ

Nicely put, Thank you.
cialis kaufen cialis 20mg preis cf we recommend cialis best buy compare prices cialis uk cialis generika in deutschland kaufen comprar cialis navarr safe site to buy cialis online cialis 30 day trial coupon 200 cialis coupon cialis tadalafil online
دوشنبه 28 اسفند 1396 06:51 ق.ظ

You suggested this perfectly!
click now cialis from canada cialis patent expiration order generic cialis online cialis in sconto cialis generico postepay buy generic cialis no prescription cialis cheap cialis 100mg suppliers cialis for daily use cialis daily reviews
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:51 ب.ظ
What a information of un-ambiguity and preserveness of
precious experience on the topic of unpredicted feelings.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 10:34 ق.ظ
Hello there! This blog post couldn't be written any better!
Reading through this article reminds me of my previous roommate!
He continually kept talking about this. I am going to forward
this information to him. Pretty sure he'll have a good read.
Thanks for sharing!
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 01:50 ق.ظ
Have you ever thought about creating an e-book or guest authoring on other
websites? I have a blog based on the same topics you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my visitors would appreciate your work.
If you are even remotely interested, feel free to
send me an e mail.
شنبه 12 بهمن 1392 11:04 ب.ظ
وب خیلی مطلب داره
شنبه 17 فروردین 1392 04:28 ب.ظ
با سلام آیا موسیقی ذکر شده در دسته هنر در غالب پاپ ارت قرار دارد؟
sajjad rahmatyخیر
جمعه 17 آذر 1391 04:52 ب.ظ
سلام عزیز
وب خوبی داری
امیدوارم موفق باشی
موضوع جدیدی داری
sajjad rahmatyسلام
ممنون
چشم موضوع جدید میزارم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


بهترین وبلاگ در مورد ترنس

مدیر وبلاگ : sajjad rahmaty
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :